آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
علایم و نشانه های پاره گی پرده بکارت

چگونه بفهمیم پرده بکارت پاره شده است

salamatmag 2 72 300x150 علایم و نشانه های پاره گی پرده بکارت

 

در این مقاله در سلامت مگ به علایم و نشانه های پاره گی پرده بکارت می پردازیم ، با ما تا پایان مقاله همراه باشید

 

 

به غیر از پاره شدن پرده بکارت، در زمان مقاربت جنسی، می تواند علت دیگری هم  موجود باشد. یکی پارگی کوچک اطراف واژن، برای نمونه، می تواند یکی از دلایل بوده باشد. حدود یک تا سه روز بعد از رابطه جنسی پارگی زخم میتواند بهبود ببخشد. باید مراقب باشیم، تلاش کنید با استفاده از روان کننده های سیلیکونی برای کم شدن اصطکاک که شانس پارگی را کم میکند و در نتیجه جلوگیری از خونریزی زیادتر شود. خونریزی در حین و یا پیش از مقاربت خواهد توانست نشانه بعضی از عفونت جنسی (مقاربتی) که موجب التهاب یا التهاب اندام های تناسلی باشد .خونریزی ناشی از STI،  امکان دارد در یک رابطه جنسی اتفاق می افتاد.

 

خونریزی در زمان رابطه جنسی می تواند بعد از هیسترکتومی با توجه به علت های مثل عفونت دستگاه ادراری اتفاق بیوفتد.  خونریزی در حین مقاربت جنسی در زمان حاملگی امکان دارد به علت گردن رحم حساس و لطیف رخ میدهد. و نیز، بعضی موقع، خونریزی در حین و پس از مقاربت امکان دارد به علت دوره قاعدگی بعد و قبل ان رخ داده باشد.بعضی موقع، در آخرین روز از دوره قاعدگی و پریود  خود، اگر شما در مقاربت جنسی درگیرمی باشد، امکان دارد خونریزی دیده اید که.خونریزی در زمان و یا در بعضی موارد بعد از مقاربت، امکان دارد به دلیل رشد خوش خیم در رحم بوده باشد. در نتیجه مهم هست که شما هر نوع خونریزی واژینال را به اطلاع پزشکتان رسانده باشید. زیرا که فیبروئید و پولیپ نخواهد توانست خود به خود تشخیص داده بشود

 

 

پرده بکارت خود را پیدا کنید

 

پرده بکارت یک پرده نازک که دهانه واژن را اندکی می پوشاند که در طول زمان با انجام بعضی فعالیت ها مثل ورزش، استفاده از تامپون، عادت ماهانه یا حرکات عادی باعث ساییدگی بشود. بعضی از مردم اعتقاد دارند که پارگی پرده بکارت رابطه جنسی را برای اشخاص باکره دردناک کرده است که این عقیده غلط است.

تا چند ساعت بعد از انجام رابطه جنسی امکان دارد لکه های روشن خون دیده شود. بعضی دختران اصلا خونریزی نداشته اند. اگر شما دچار خونریزی شدید، این خونریزی نباید خیلی زیاد بوده باشد و خونریزی آن مشابه با خونریزی دوران قاعدگی نخواهد بود.

پاره شدن پرده بکارت خیلی دردناک نبوده است. درد در طول رابطه جنسی به خاطر اصطکاک و سایش هست که خواهد توانست به خاطر نداشتن روان کننده یا عدم تحریک کافی بوده باشد.

در بعضی موارد امکان دارد پرده بکارت اصلا پاره نشده باشد. امکان دارد پرده بکارت مرتجع بشود یا امکان دارد بزرگ تر از آن شده باشد که با رابطه جنسی پاره بشود.

زاویه واژن خود را اندازه گیری کنید

 

شاید برای شما مخاطبین عزیز این سوال پیش امده است که چند نوع پرده بکارت وجود دارد برای رسیدن به پاسخ این سوال می توانید به پست انواع پرده های بکارت مراجعه کنید و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنید

 

salamatmag 1 79 300x150 علایم و نشانه های پاره گی پرده بکارت

 

اگر قادر هستید به شریک جنسی خود کمک بکنید که با زاویه صحیح دخول را انجام داده باشد. باعث خواهد شد از اشتباهات دردناک پرهیز کنید. اغلب واژن ها زاویه با شیب رو به جلو نزدیک شکم داشته اند. وقتی شما بایستید واژن شما زاویه ۴۵ درجه با زمین خواهد داشت.

اگر از تامپون استفاده کرده اید، توجه بکنید که چگونه تامپون را قرار داده باشد. تلاش کنید آن زاویه را هنگام رابطه جنسی بازسازی بکنید.

۴- محل کلیتوریس خود را مشخص بکنید

بانوان به ندرت فقط با دخول به ارگاسم خواهند رسید. به جای آن، تحریک کلیتوریس اصولا باعث تحریک آن ها شده است. رابطه جنسی دهانی یا تحریک کلیتوریس پیش از دخول سبب میشود عضلات در حالت راحت تری بوده باشند.

تلاش کنید پیش از رابطه جنسی مکان کلیتوریس را بیابید. این کار می تواند کمک بکند که شریک جنسیتان را درطول رابطه جنسی، راهنمایی کرده باشید.

ارگاسم پیش از دخول کمک کرده است که در طول رابطه جنسی درد کمی حس بکنید. رابطه جنسی دهانی را درپیشنوازی و پیش از دخول امتحان بکنید. شریک جنسی شما می تواند کلیتوریس شما را تحریک کرده باشد

 

 

پرده بکارت ، حلقه ای از جنس مخاط بوده است که به دیواره واژن وصل هست. پرده بکارت تمام ورودی واژن را مسدود نمیکند بلکه با توجه به نوع آن منافذ و یا سوراخ بزرگی داشته تا اجازه بدهد خون قاعدگی از واژن خارج بشود. پرده بکارت مثل سایر اعضای بدن در افراد مختلف متفاوت می باشد.

در زمان زایمان و کشیده شدن دیواره واژن ظاهر پرده بکارت تغییر میدهد.

در خانوم ها زایمان نکرده با سن بالا که رابطه جنسی ندارد پرده بکارت به مرور سفت تر و فیبروزه خواهد شد. در صورتی که زنی در سنین خیلی زیاد ازدواج بکند به احتمال زیاد باید برای برش دادن پرده بکارت خود به فرد آموزش دیده مراجعه کرده باشد.

پرده بکارت در ورودی واژن و حدود ۱ تا۲ سانتی متری ورودی واژن می باشد و برخلاف فکر عموم در اعماق واژن قرار نخواهد داشت

در نتیجه بقایای پرده بکارت پاره میشود و در زنان گوناگون با یکدیگر تفاوت دارد.

ابوعلی سینا اولین کسی می باشد که متوجه شده است ، یک لایه نازک شبیه به پوست درون مهبل زن قرار داشته که با ورود آلت جنسی مردانه پاره شده است.

وجود پرده بکارت در نارخ برای اولین بار طی کالبد شکافی توسط پزشک بلژیکی به نام اندرياس وساليوس در سال ۱۵۴۴ به ثبت رسید.

پرده بکارت در طول تاریخ معانی گوناگونی داشته. عفاف و پاکدامنی زن، آبرومندی خانواده ، مرزی بین گناه و بی گناهی و عمدتا وجود بکارت در دختران مسئله مرگ و زندگی خواهد بود.

نوشته علایم و نشانه های پاره گی پرده بکارت اولین بار در سلامت مگ • مجله سلامتی پدیدار شد.

 ارسال در حدود 3 هفته قبل  ادامه مطلب »