آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
پنل ارسال پیامک انبوه اختصاصی

پنل ارسال پیامک انبوه

پنل ارسال پیامک انبوه مشابه آنچه سایر شرکت ها با دریافت هزینه های گزاف ارائه می دهند به صورت رایگان در سایت ساز آنلاین irweb.ir به شما تعلق خواهد گرفت که توسط آن می توانید اقدام به ارسال sms های تبلیغاتی نمایید و یا به لیست مشتریان سایت خود از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید.

در سایت ساز آنلاین جوان فایل به آدرس اینترنتی  irweb.ir این امکان برای شما کاربران گرانقدر ایجاد شده است که بتوانید ضمن ساخت سایت اختصاصی خود با داشتن یک پنل ارسال پیامک انبوه نسبت به اطلاع رسانی مشتریان خود اقدام نمایید.

یکی از امکانات مورد نیاز اغلب سایتها ،  امکان ارسال پیامک انبوه به انواع کاربران سایت میباشد که این امکان بصورت رایگان به کاربرانی که از سایت ساز آنلاین جوان فایل خرید کنند اعطا میگردد و بدین صورت عملا شما کاربران محترم دارای یک پنل ارسال پیامک انبوه  قدرتمند برای اطلاع رسانی ها و ارسال پیامک به مشتریان خود خواهید بود و ننیاز به هزینه مجزا برای تهیه پنل ارسال پیامک انبوه ندارید.

پس همینک برای ورود به دهکده جهانی اینترنت و معرفی خود  خود همینک میتوانید  ضمن ایجاد سایت خود در سایت ساز آنلاین جوان فایل،  نسبت به لذت  کسب درآمد اینترنتی  ومعرفی خود و حرفه اختصاصی خود اقدام نمایید .

لازم بذکر است ایجاد سایت در سایت ساز آنلاین جوان فایل با نازلترین قیمت ممکم انجام میگردد  و شما میتوانید با پرداخت مبلغی شبیه هزینه صرف یک فلافل ساده ! حس خوب یک ماه تست امکانات سایت ساز را دشته باشید  تا در صورت رضایت نسبت به تمدید شش ماهه سایت با مبلغ ۴۵ هزار تومان و  یا یکساله  به مبلغ ۷۷ هزار تومان و کسب درآمد از داشتن یک سایت حرفه ای اختصاصی اقدام نمایید .

برایمشاهده  نمونه سایت های ساخته شده توسط کاربران در سایت ساز آنلاین جوان فایل به آدرس اینترنتی  irweb.ir  اینجا کلیک کنید .

۴٫۵۰میانگین رتبه (۹۴% نمره) – ۲ رای

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »